VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Tas kas nepalien zem citām kategorijām

Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Nu ja galīgi nevari atrast tēmu, tad liec to šeit
Reklāma
 

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt Krizdole » 2013/Feb/26, 17:22

Kosmos, ja man vajadzētu auto līdz 200X.g. ražojuma, tad es labāku turpinu braukt ar savu Pasātu, kuram problēmvietas zināmas, kopts labi un ripo lieliski gan pilsētā, gan pa šoseju, kur ir pat samērā ekonimisks ar saviem 6,8-7,3 l/100km patēriņu.
Lietotāja avatars
Krizdole
Lady
 
Atbildes: 488
Pievienojies: 2007/Apr/25, 21:18
Atrašanās vieta: Ādazi
Braucu ar: Opel Zafira
Dzinējs: 1.9 CDTI

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt Krizdole » 2013/Feb/26, 17:26

envy rakstīja:Es jau pirmajā atbildē iedevu pareizo atbildi :hohol:

- Ietilpīgs
- Lēts
- Jauns (38 000 km)
- Jaudīgs & ekonomisks
- ekstras visas ko vajag
- Mūsdienīgie tehniskie risinājumi
- skaists
- bērnu ķeblīti + 2 pieaugušos un vienu klēpī TE: bez problēmām var dabūt:


Smuks, jā, tikai cena ... man te bišku alga par mazu, lai pavilktu mājas un auto kredītu reizē šim auto.
Lietotāja avatars
Krizdole
Lady
 
Atbildes: 488
Pievienojies: 2007/Apr/25, 21:18
Atrašanās vieta: Ādazi
Braucu ar: Opel Zafira
Dzinējs: 1.9 CDTI

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt ajms » 2013/Feb/26, 17:31

Krizdole rakstīja:
Muahhh....
Bet tas nebija ar mani saskaņots, ja kas.

P.S. Domāju, ka tēma par 7-vietīgu auto noderīga būs ne tikai man bet arī citiem, jo ik pa laikam uzpeld jautājums kuru no 7-vietīgajiem izvēlēties, jo ģimenes braucienos jāpaņem līdzi vēl arī ome un suns :D

pati zini ,kurš pacēla to jautājumu ,tur ne tikkai auto bija ,bet kas mūs vēl var skart ;)

Viss atkarīgs cik naudas ir.Ja esi bagāts,var arī Kia pirkt uc brīnumus ,jo visi auto jau brauc.Ja ir samērīgs budžets, tad Touran,Seat būs mazliet lētāks.
Ja ir daudz $ un gribās Forši/Labi ,tad pirktu Voyager IV(2007+) ,lai būtu komforts,7 vietas + suns :wink:

ps Kosmosam, nu domāju ,ka pēc gadiem 10-15 Tev arī būs viedoklis,būsi pabraucis ar visām markām ,a varbūt liels šrots tev būs,kas arī nav slikti ,pelnīsi no tā ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt envy » 2013/Feb/26, 17:33

Krizdole rakstīja:Smuks, jā, tikai cena ... man te bišku alga par mazu, lai pavilktu mājas un auto kredītu reizē šim auto.


hmm.. es vadījos no Tevis minētajiem 150ls, kas sekojoši būtu 143Ls mēnesī ar 15% pirmo iemaksu. Bet vienmēr var piemeklēt letāku/ vecāku to pašu modeli KRIETNI lētāk:
70Ls/ mēnesī
110Ls/ mēnesī

utt ;)
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt ajms » 2013/Feb/26, 17:39

envy rakstīja:Tev tiešām vajag tās 7 vietas? nepietiek ar plašām piecām?

http://mazlietotie-auto.autohalle.lv/ma ... ole-detail

Citādāk tur jāņem Sharan vai Voyager :?

+
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... pepmc.html

pat cena +- ok
nu tas uz pirmo acu skatiena ,kas tur darās ss.lv

ups,,vienlaicīgi skatījamies ,jo seat altexl kautkā nebiju pievērsis uzmanību pirkšanas ziņā,uz ielām ir manliekās ka daudz .
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt nin2 » 2013/Feb/26, 17:53

envy rakstīja:es arī ieteicu Touran, tikai SEAT ādā, kas ir daudz, daudz ietilpīgāks. Un Touran NAV 7-vietīgs :wink:


ja tu par altea xl, tad kurā punktā tā ir ietilpīgāka par touran?
nin2
 
Atbildes: 679
Pievienojies: 2010/Nov/27, 23:37
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: touran

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt envy » 2013/Feb/26, 18:13

nin2 rakstīja:
envy rakstīja:es arī ieteicu Touran, tikai SEAT ādā, kas ir daudz, daudz ietilpīgāks. Un Touran NAV 7-vietīgs :wink:


ja tu par altea xl, tad kurā punktā tā ir ietilpīgāka par touran?


bagažniekā un starp krēslu rindām :naac:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt Krizdole » 2013/Feb/26, 18:22

Es kaut kā neredzu 7 vietas Seat Altea XL. Vai arī nemāku saskatīt.
Lietotāja avatars
Krizdole
Lady
 
Atbildes: 488
Pievienojies: 2007/Apr/25, 21:18
Atrašanās vieta: Ādazi
Braucu ar: Opel Zafira
Dzinējs: 1.9 CDTI

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt Xplod » 2013/Feb/26, 18:52

nu jau gandrīz gadu lietoju Touran ar 7 vietām , esmu pat ļoti apmierināts , vēl jo vairāk par tādu cenu kādu nopirku :mrgreen:

ja nevajag tās 7 vietas ikdienā , tad labākais variants ir Touran

piekare vienkārša, lēti uzturama , dzinēji uzticīgi , arī mans DSG kalpo ļoti labi


varu kādu dienu, kad būšu Rīgā, piebraukt ciemos , parādīšu Touran ar 7 vietām , varēsi izbraukt (ja pārdosi man savus passat diskus) :mrgreen:

izvēle tavās rokās :naac: , bet es ņemtu Touran :naac:

cenas vidēji 3500-4500ls

tikai pie pirkšanas obligāti jāpieslēdz uz diagnostiku , jo elektronika šiem ir ļoti daudz
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt envy » 2013/Feb/26, 19:57

Krizdole rakstīja:Es kaut kā neredzu 7 vietas Seat Altea XL. Vai arī nemāku saskatīt.

tas bija pirmais ko Tev jautāj, vai tiešām vajag?! man šķiet Tavām prasībām atbilst arī 5 vietīgs touran vai altea xl
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt ajms » 2013/Feb/26, 20:39

envy rakstīja:
Krizdole rakstīja:Es kaut kā neredzu 7 vietas Seat Altea XL. Vai arī nemāku saskatīt.

tas bija pirmais ko Tev jautāj, vai tiešām vajag?! man šķiet Tavām prasībām atbilst arī 5 vietīgs touran vai altea xl

šie abi ir kautkur starp /līdz sharana ietilpībai .Te arī ir jautājums ,vai vajag to kasti(sharan) palielo?Cik redzu ,tad pārsvarā sharanos tie ķebļi nevienam nav ielikti ,pat daudzbērnu ģimenēs ,visiem piegruzīti ar kautko :wink:
Cik nodoklis ir tam sharanam?
Xplod daudzbērnu saimei ,kura auto vnm piegruzīts ir labs piemērs.lai piebrauc un apskaties.Es Touran arī neesmu manījis ,kam ielikti tie ķebļi.
SeatXL manuprāt dizains skaistāks.

ps Krizdolei
sharan,alhambra,galaxy(1995-2010) = vienādi dzinēju klāstā(vw),kuzavā,piekarē līdz jaunajiem modeļiem 2010+
SeatXL,Touran piekare,dzinēji(vW) vienādi.Tehniskie risinājumi jaunāki,modīgāki tā varētu teikt.
Augstāk minētie kā izdomāja ,tā 15 gadus neko nemainīja izņemot lampas,restes.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt josi » 2013/Feb/26, 20:46

Bez VW grupas auto vēl noteikti var skatīties uz Opel Zafira, Toyota Corolla Verso vai Ford S-Max.
Skoda Octavia A5 1.9TDI/DSG, BMW E87 118iA
Lietotāja avatars
josi
 
Atbildes: 1044
Pievienojies: 2007/Apr/13, 12:05
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Škoda Octavia 2
Dzinējs: 1.9TDI

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt ajms » 2013/Feb/26, 21:12

josi rakstīja:Bez VW grupas auto vēl noteikti var skatīties uz Opel Zafira, Toyota Corolla Verso vai Ford S-Max.

Es kā labai paziņai nevienu no šā neieteiktu,pat nepadomāju.No remonta viedokļa manis pēc ,lai visi pērk fordus un opeļus vai citroenus picaso,biežāk/vairāk ir ko darīt. ;);sie jau slikti nav,bet līdz kautkādai robežai.Mēs visi zinām jau pirmkārt, ka tie visi rūsē.Ja auto ir pats lētāks ,tad ekspluatācijā būs noteikti dārgāks.Tās ir markas ,kuras paņem uz operatīvo lizingu un atdod pēc 3 gadiem.Takši,firmas.VAG ir vnk ilgdzīvotāji.
Nez kāpēc arābi nepirka opeļus.šodien izlasīju ,ka Opels būs emirātos ,laikam kāds akcijas nopircis.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt josi » 2013/Feb/26, 21:46

Par frančiem tev noteikti var piekrist, bet Zafirai B pēc 2005. gada jau nu gan nav ne vainas. Laikam būs lieki atgādināt, ka Autobild 100000km izturības testu antirekords joprojām pieder pirmās paaudzes VW Touran? :emo:
Skoda Octavia A5 1.9TDI/DSG, BMW E87 118iA
Lietotāja avatars
josi
 
Atbildes: 1044
Pievienojies: 2007/Apr/13, 12:05
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Škoda Octavia 2
Dzinējs: 1.9TDI

Re: Vajag 7-vietīgu auto, kādu?

Atbildēt ajms » 2013/Feb/26, 22:27

josi rakstīja:Par frančiem tev noteikti var piekrist, bet Zafirai B pēc 2005. gada jau nu gan nav ne vainas. Laikam būs lieki atgādināt, ka Autobild 100000km izturības testu antirekords joprojām pieder pirmās paaudzes VW Touran? :emo:

mums ir citi ceļu apstākļi ,klimats.nav ko īsti salīdzināt ar Vāciju un autobild viedokli,salīdzināsi Za ruļom testus,tas būtu tuvāk īstenībai.Tie viedokļi tādi subjektīvi.Pēc kautkā jau jāvadās +- :)
Kā saka 16Vlietotājs,kurš pietiekoši ilgi strādājis VW centros,tad tieši Baltijā ir visvairāk problēmu garantijas laikā,ne tikkai VAG,bet visiem.Ceļi,klimats.
Pat nav saprotami touran neizturīgs, a golf 5 pats izturīgākais,krutākais ,ja ? ;)
Starpcitu touran ,golf 5 uc VAG palielam tās paaudzes piekare vismazāk jāremontē ,arī ļoti vnkārši,salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi,ja skatos no savas darbības .Transmisija tā tur visiem +- vienādi lūzt/nelūzt.No citu skata punkta būs savādāk kautkas,kāds apkalpo jaunākus,kāds vecākus.
Nu sharani/galaxy/alhambras man ir pabraukti visi ,2 pa pusmiljonu,nevis kā Envy 100t km knapi piebraukts ,visi sūdi pēc 200 t+ sākās. Tur ir/sākās ko darīt.Par pusmilijonu jau viss pa otri apli iet.

Nu opels tas vēl tā.Fordi kā fordi ,nekas nemainās ,viss grūti/smagi remontējās.
Ja salīdzina VAG un opel/ford teiksim 2005to gadu + ,nu tad VAG vēl visi ir meitenes :mhihi: Es vairāk par parasto lietotāju .vidējo .Ne firmu.Firmu auto ir cita kategorija.

kas izgudroja pirmais sharan/galaxy ,vw vai fords?
2 gadu vecas diskusijas . :)
http://www.tvnet.lv/auto/discussion/278/113954/page/2
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Tas kas nepalien zem citām kategorijām

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi