VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - VW T4 slāpst nost

Dzinējs

VW T4 slāpst nost

Problēmas un remonts
Reklāma
 

VW T4 slāpst nost

Atbildēt reimonc » 2016/Mar/23, 1:51

Labs vakars!

Ir radusies tāda problēma, ko risinot pa servisiem un elektriķiem nespēju atrisināt.
Varbūt te kāds ar tādu ir saskāries un zinās dot kādu ideju.
Tātad man ir 1997. gada VW T4 benzīns/gāze.
Kādu laiku dzinējs jau slāpst nost (bez raustīšanās) - ir dienas, kad nezinu bēdu, bet ir tā, ka pat 5 reizes noslāpst. Nav no svara laikapstākļi, āra temperatūra vai degviela uz kuru braucu.
Auto noģībst, iedegās lampiņas un uzreiz nav iespējams autiņu piešķilt (griež labi, bet nešķiļas). Jāpagaida apm. 20-30 sek. un viss ok.
Kompjūteri neko neuzrāda un cik ir noķerta situācija - dzirkstele no spoles ir (kad noģībst auto).
Ceru, ka sapratāt manu bēdu un esmu atvērts uz jebkādu palīdzību, jo drīz aptrūksies ideju, ko pārbaudīt.
p.s.Visas nelaimes sākās ar reizi, kad nosprāga indukcijas spole (varbūt tikai sakritība)

Paldies jau iepriekš!
reimonc
 
Atbildes: 4
Pievienojies: 2016/Mar/22, 12:44
Braucu ar: VW T4
Dzinējs: 2.5

Re: VW T4 slāpst nost

Atbildēt ajms » 2016/Mar/25, 19:07

reimonc rakstīja:Labs vakars!

Ir radusies tāda problēma, ko risinot pa servisiem un elektriķiem nespēju atrisināt.
Varbūt te kāds ar tādu ir saskāries un zinās dot kādu ideju.
Tātad man ir 1997. gada VW T4 benzīns/gāze.
Kādu laiku dzinējs jau slāpst nost (bez raustīšanās) - ir dienas, kad nezinu bēdu, bet ir tā, ka pat 5 reizes noslāpst. Nav no svara laikapstākļi, āra temperatūra vai degviela uz kuru braucu.
Auto noģībst, iedegās lampiņas un uzreiz nav iespējams autiņu piešķilt (griež labi, bet nešķiļas). Jāpagaida apm. 20-30 sek. un viss ok.
Kompjūteri neko neuzrāda un cik ir noķerta situācija - dzirkstele no spoles ir (kad noģībst auto).
Ceru, ka sapratāt manu bēdu un esmu atvērts uz jebkādu palīdzību, jo drīz aptrūksies ideju, ko pārbaudīt.
p.s.Visas nelaimes sākās ar reizi, kad nosprāga indukcijas spole (varbūt tikai sakritība)

Paldies jau iepriekš!


Kādu spoli uzliki,jaunu vai vecu?
Holla devējs? ,sadalītajā.Arī rotors,sadalītaja vāks.
Kautkur šajā ķēdē.
Pieslēdz VCDS,varbūt tas ko elektrisku uzrāda.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: VW T4 slāpst nost

Atbildēt reimonc » 2016/Mar/25, 20:58

Paldies par informāciju!
Spoli es liku jaunu un pēc tam vēlreiz pārbaudīju ar citu (ejošu) spoli. Tur problēmai nevajadzētu būt.
Nezinu kādu kompi man elektriķis slēdza klāt autiņam, bet teica, ka neviena kļūda netika uzrādīta.
Viens variants bija holla devējs, bet cik mani apgaismoja, tad kompis būtu noteikti izmetis kļūdu un holla devējam princips esot vai nu ir vai nav. (tadu man info iedeva)
Par sadalītāju arī to pašu info man deva - proti, vai nu ir vai nu nav. (nu nezinu)
Tagad ideja iet uz problēmu - komutatora gļuks.
Saki, ko tu domāji ar rotora problēmu? Kā pārbaudīt?
Paldies jau iepriekš!
reimonc
 
Atbildes: 4
Pievienojies: 2016/Mar/22, 12:44
Braucu ar: VW T4
Dzinējs: 2.5

Re: VW T4 slāpst nost

Atbildēt ajms » 2016/Mar/25, 21:14

reimonc rakstīja:Paldies par informāciju!
Spoli es liku jaunu un pēc tam vēlreiz pārbaudīju ar citu (ejošu) spoli. Tur problēmai nevajadzētu būt.
Nezinu kādu kompi man elektriķis slēdza klāt autiņam, bet teica, ka neviena kļūda netika uzrādīta.
Viens variants bija holla devējs, bet cik mani apgaismoja, tad kompis būtu noteikti izmetis kļūdu un holla devējam princips esot vai nu ir vai nav. (tadu man info iedeva)
Par sadalītāju arī to pašu info man deva - proti, vai nu ir vai nu nav. (nu nezinu)
Tagad ideja iet uz problēmu - komutatora gļuks.
Saki, ko tu domāji ar rotora problēmu? Kā pārbaudīt?
Paldies jau iepriekš!

Izskrūvē sveci ieliec vadā un pagriez dzinēju ar starteri,redzēsi ir/nav dzirkstele.Tas ir praktiski pirmais ko vajag skatīties Tajā brīdī ,kad noslāpst.Rotoru,vāku vajag nomainīt,kautvai profilakses dēļ,tiem nepateiksi labs/slikts.Nu ne vienmēr holla devējs rāda ,ka beigts,jo tev jau nav tā ka nevar piedarbināt.Ir dažādi.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: VW T4 slāpst nost

Atbildēt reimonc » 2016/Mar/25, 23:38

Esmu pārbaudījis-dzirkstele ir.
Lielākā problēma ir tā,ka tā slāpšana nav regulāra-un neviens meistars nevar noķert to momentu. Bet vienu,otru utt. detaļu negribas pēc kārtas mainīt.
Kā holla devēju vēl var pārbaudīt (izņemot nomaiņu)?
reimonc
 
Atbildes: 4
Pievienojies: 2016/Mar/22, 12:44
Braucu ar: VW T4
Dzinējs: 2.5

Re: VW T4 slāpst nost

Atbildēt ajms » 2016/Mar/25, 23:59

reimonc rakstīja:Esmu pārbaudījis-dzirkstele ir.
Lielākā problēma ir tā,ka tā slāpšana nav regulāra-un neviens meistars nevar noķert to momentu. Bet vienu,otru utt. detaļu negribas pēc kārtas mainīt.
Kā holla devēju vēl var pārbaudīt (izņemot nomaiņu)?

...rotoru,sadalītaju vāku nekā nevar parbaudīt.Rotora defekts tā arī izpaužās .
Ja tu negribi neko mainīt ,nu ta arī paliks.To laiku auto palielam tā arī remontēja,mainīja posmus kurus nevar noteikt.Labs elektriķis zina kā parbaudīt komutatoru un hollu.Dāžkārt šīs lietas ir kā saka caursistas un arī nevar noteikt,izmērīt,ņēma un lika ejošus rotorus,vākus,spoles vārdu sakot meklēja.Jo defekts ir tāds,ka ejošam noteikti vainu neatradīsi.Forums ir laba lieta,pasaka virzienu,parējo maini,meklē...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: VW T4 slāpst nost

Atbildēt reimonc » 2016/Mar/26, 0:42

Paldies par informāciju.
Sākumā pārbaudīšu komutatoru, tad ja nebūs virzība iešu uz tavu ieteikto virzienu (rotors+vāks).
Vismaz ir jaunas lietas,kuras var izrunāt un testēt.
Paldies pagaidām!
Ja kādam vēl kāda ideja vai dzīves pieredzes situācija ar kuru padalīties - esmu gatavs uzklausīt!
Ziņošu par virzību!
reimonc
 
Atbildes: 4
Pievienojies: 2016/Mar/22, 12:44
Braucu ar: VW T4
Dzinējs: 2.5

Re: VW T4 slāpst nost

Atbildēt raimiz » 2016/Mar/26, 11:52

reimonc rakstīja:Paldies par informāciju.
Sākumā pārbaudīšu komutatoru, tad ja nebūs virzība iešu uz tavu ieteikto virzienu (rotors+vāks).
Vismaz ir jaunas lietas,kuras var izrunāt un testēt.
Paldies pagaidām!
Ja kādam vēl kāda ideja vai dzīves pieredzes situācija ar kuru padalīties - esmu gatavs uzklausīt!
Ziņošu par virzību!


Bet ja komutators butu beigts, tad tak dzirkstele nebutu. Ja tu saki ka dzirkstele ir visu laiku, ari kad nelec, tad nez vai komutators tas bus. Jauniba bija scirocco, kam nomira komutators. 3 dienas pagaja lidz pats vainu atradu. Iet un neiet, beigas pat izputejs uzspraga, pazuda dzirkstele un sapumpeja pilnu izputeju ar benzinu pa shoseju braucot, kad dzirkstele paradijas atpakalj, baziens bija labs. Bet tava gadijuma ja dzirkstele tiesham ir visu laiku, varbut verts meginat to holla deveju nomainit.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9


Atgriezties uz Dzinējs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi