VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Idiots uz celja.!

Notikumi

Idiots uz celja.!

Reklāma
 

Atbildēt Alien » 2007/Jūl/12, 23:31

ai b ļ a zb jau
jāiet gulēt
nākošreiz toč notriekšu no ceļa nakuj
vsjo piii piii piii
manis te nav
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt ieloks » 2007/Jūl/12, 23:40

Viens stāstiņš kamēr nav 1 2tru apšāvuši.

Vakar visa Čakene bija noštopēta virzienā no centra uz ztiltu ap puspieciem, pie Pērnavas ielas kkādi bija saskrējušies. Brauciens no luksofora līdz nākamajam aizņēma minūtes piecas. Nu lūk, pirms Čaka/Matīsa krusta, mans brauc pa labo joslu, priekšā braucošais mikriņš pārbrauc pāri krustojumam un aiz viņa vēl vietas ir diezgan, es attiecīgi maucu pāri. Tieštad gaismas nomainās uz dzeltenajām, un man deguna priekšā no labās puses (un labās joslas) iznesas viens garš audi. Es pa bremzēm, līdzko šis garām, miedzu pedāli grīdā lai tiktu beidzot pāri krustojumam, jo tobrīd man jau bija sarkanais. Bet protams ka aiz audi braucošais nesas tikpat šerpi kā četras (vai cik tur) nulles. Šim džekam gan gods un slava, jo ar kaucošām bremzēm pamanījās apstāties dažus centimetrus no mana labā sāna.

Visādas figņas ir gadījušās, gan pats podus esmu gāzis, gan citi priekšā/blakus braucošie. Bet šis laikam pirmais gadījuma, kad man kājas palika kā no plastilīna.

Morāle - ok, es izbraucu krustojumā pie mirgojošiem zaļajiem/dzeltenā. Bet nu patiesībā man tā diezgan bieži gadās, ganjau ka visiem citiem arī. Ja es kaut drusciņ saprotu no luksoforiem, tam audi attiecīgi bija sarkanais, un tomēr šis ņēma un meta pāri. Karoč idiots, end of story.
ieloks
 
Atbildes: 162
Pievienojies: 2006/Okt/06, 14:51

Atbildēt Vincents » 2007/Jūl/13, 8:07

Man par situāciju uz mūsu ceļiem ir škrobīgi, jo kultūras līmenis ir ļoti zems...:(
šorīt braucu uz darbu, pa jūrmaleni vien braucot nevar saprast ko daži dara 3.joslā :evil: pa priekšu gāja X5, tad nu viens gan bija labs skatats kā getzs, kā blusa papspruka malā :lol:
Protams, ka pats arī neesmu nekāds braucējs ar nimfu :oops: tomēr pieklājīgs :)
Un domāju, ka mana ātruma pārkāpšana nav tas trakākais, kaut vai tā patiu jūrmalene (vienkārši 2x dienā sanāk tur braukt) nu kurš rada lielāku bīstamību - tie kas pa 3.pārsniedz a'trumu vai tie kas velkās pa to 3. joslu un tad tie kas brauc ātrāk sāk apsteigt pa tos pa 2.joslu un tad jau rodas bīstamas situācijas, a kas vainīgs??? Tas kas apsteidz pa kreiso vai tas kas velkās? Un dikti jau nu vēlētos lai arī šādi braucēji tiktu sodīti, a kamēr nesodīs šaubos, ka situācija uzlabosies...
A noslēgumā (varbūt vairāk Alien) - nu nepadarīsi tu neko tiem visiem aunu bariem - pāršausi vai? da nē un šaubos ka aŗi pārmācīsi, tā kā necepies un galvenais pats visu ievēro ;) un gan būs ok :)
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt krxzi » 2007/Jūl/13, 11:12

nu jaa.. lai noshautu visus idiotus uz celja toch patronu nepietiks... :)
bet par tiem kreisaas joslas gliemezhiem.. nu ko tu taadam padariisi ja vinjs pa kreiso joslu ar 90 brauc... no noteikumu viedoklja ja labajaa joslaa ir intensiivaaka satiksme tad viss diemzheel ir likumiigi. :evil:
krxzi
 
Atbildes: 266
Pievienojies: 2006/Jūn/25, 0:20
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt TDIVilis » 2007/Jūl/13, 14:08

krxzi rakstīja:nu jaa.. lai noshautu visus idiotus uz celja toch patronu nepietiks... :)
bet par tiem kreisaas joslas gliemezhiem.. nu ko tu taadam padariisi ja vinjs pa kreiso joslu ar 90 brauc... no noteikumu viedoklja ja labajaa joslaa ir intensiivaaka satiksme tad viss diemzheel ir likumiigi. :evil:

Paraadi man, kursh pa siguldas straashi puklshina uz 90 km/h tembole pa kreiso joslu :mrgreen:
A Baabai, kad labaa puse atbriivojaas bij po, turpinaaja taapat taalaak. Viss lielaakaas dusmaas uzsita tas, ka muld pa mobilo un paareejais ir mazsvariigs...
Pirms iegādes auto pārbaude un diagnostika T.27804385
Lietotāja avatars
TDIVilis
 
Atbildes: 498
Pievienojies: 2006/Jūn/08, 23:10
Atrašanās vieta: Rīga, Mežaparks.
Braucu ar: Mondi
Dzinējs: 2,0 16V 145ZS

Atbildēt GA3 » 2007/Jūl/13, 16:48

TDIVilis rakstīja:
krxzi rakstīja:nu jaa.. lai noshautu visus idiotus uz celja toch patronu nepietiks... :)
bet par tiem kreisaas joslas gliemezhiem.. nu ko tu taadam padariisi ja vinjs pa kreiso joslu ar 90 brauc... no noteikumu viedoklja ja labajaa joslaa ir intensiivaaka satiksme tad viss diemzheel ir likumiigi. :evil:

Paraadi man, kursh pa siguldas straashi puklshina uz 90 km/h tembole pa kreiso joslu :mrgreen:
A Baabai, kad labaa puse atbriivojaas bij po, turpinaaja taapat taalaak. Viss lielaakaas dusmaas uzsita tas, ka muld pa mobilo un paareejais ir mazsvariigs...


Braucu regulaari pa Siguldas sosi, ir bijis tas gods arii braukt pa Jurmaleni. Veerteejums - pa Siguldas shoseju brauc krieetni inteligentaaki un audzinaataaki cilveeki shajaa jomaa. Lielako dalju gadijumu ja kaads velkas pa kreiso, tad tapec, ka pedejo reizi sen atpakaljskata spogulii skatiijies. Kad paskataas, tad patinas malaa. Un malaa pabrauc kaa veci fordi, taa jauni Q7, arii es, protams, ja kaads skrien. :) Pa Jurmaleni - tur ir pilniigs pisiec, pumpas uz muguras metas no visa, kas tur notiek. Nezinu, kaa uz citiem 2 un vairakjoslu celjiem, bet starp siem diviem kulturas atskiriibas baigaas, laikam dazaadaas publikas deelj.
P.S. Un ja menti draazh, tad lai visiem tiek pa nopelniem - tiem, kas parsniedz atrumu un tiem, kas nelaizh, seenjo vai apmierina sevi braucot pie stures kreisajaa ar 80.
Lietotāja avatars
GA3
 
Atbildes: 108
Pievienojies: 2006/Mar/10, 23:40

Atbildēt ...mm... » 2007/Aug/03, 23:08

shodien viens idiots mani nolaida no celja :evil: ....uz D-pils shosejas, ~3km no pagrieziena uz Aizkraukli(no Rīgas puses), Izeju uz apdzisanu MB busam un aiz vina vw polo 1990.gada, kirshu ar pārnestu numura zīmi uz buferi...pagriezienu iesleedzu pirms iziešanas no joslas...vini uz 90km/h..man jau 120km/h...un peksni tas polo ar iziet aaraa no joslas neradot pagriezienu un kur nu vēl lai iemestu aci spoguļos, es jau viņu biju apsteidzis par pus korpusu, situ pa bremzeeem ar kaucoshiem un apstaajos preteejaa malaa uz grants, bet tas pat nepiebremzēja, davai shito dadziit..iespiedu 140km/h un jau panācu, starpā bij tas pats MB buss,bet shis nogriezaas uz Aizkraukli...nākošreiz redzēšu vienkārši notaranēšu nost no ceļa :twisted: :twisted: :twisted: ja es būtu shim pa pakaļu ievilcis ar 30km/h lielāku ātrumu viņš tiktu sagriezts un aizietu kūleņodams....
Lietotāja avatars
...mm...
 
Atbildes: 473
Pievienojies: 2006/Feb/19, 18:04
Atrašanās vieta: Saldus, Dagda
Braucu ar: cabrio
Dzinējs: 2.5 TDI

Atbildēt GinC » 2007/Aug/08, 14:32

Šorīt bij viena no ārkārtīgi retajām reizēm kad gribējās vienam AUDI riepas sašaut :twisted:
Griežos no Vanšu tilta pie bankas mājas (Vecrīgas pusē) kā citus rītus, apstājos lai palaistu 2 riteņbraucējus kam tur beidzas veloceliņš - 1 riteņbraucējs veiksmīgi pārstumj braucamo pāri līdz banka, kad piepeši viens sarkans audi ar pārplatām riepām rauj manam auto pa kreiso pusi garām (tur ir tikai 1na josla!! :!: un manam auto ne cauri ne pāri nevar redzēt) un gandrīz nobraucot otro riteņbraucēju aiznesas pa ielu tālāk :shock: ..
Kā viņš izpildījās pa ceļam līdz ostai labāk vispār neizteikšos :x
Vispār viņam noveicās ka nepamanīju viņa bīstamo manevru 2sek ātrāk - būtu noziedojis savu tērauda bamperi un uzgrūdis to stulbeni ar visu viņa Audi stabiem pie bankas
:twisted:
Kur tādi idioti rodas :(
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Vincents » 2007/Aug/21, 10:07

Vakar bija piedzīvojumiem bagāts ceļš mājup:
Epizode Nr1.
Vakar braucu mājās, nu un jau pie sky yz jūrmalas šosejas, bija dikti intensīva satiksme, braucu pa trešo, tad palaidu vienu MB, a tā lāk šis ar nekur nevarēja tikt jo bija audi, nu šis dīdījās, dīdījas, līdz beidzot audi apdzina pa 2.joslu. Tagad tas audi man pa priekšu maisījās..., 3. josla jau tā lēni gāja, bet tomēr ātrāk par 2., nu pēc neatlaidīgas midžināšanas viņš pārkārtojās uz 2.joslu, kko ar rokām vicinoties un skaļi pie sevis runājot, a kas ta man, nav ko maisīties kur nevajag. Nu ko apsteidzu šos, a šis atpakaļ, domāju, ka nu tik tūlīt mani badīs, bet nu viss bija ok, tad aŗi mersi apsteidzu, kurš arī nevarēja izlīst no 3. joslas...
Tad nu mierīgi dudināju, vēl pāris apsteidzu pa 3. un tad moments - viens dzeltens seats un pa 3. kaut arī 1. un 2. brīvas :angryfire: jau metrus 50 līdz tam auto sāku midžināt, bet nu ņe aļo, kad piebraucu, tad vienkārši sāku taurēt - ZB šitie lēnie pa 3. :angryfire:
A pie stūres vecene, nu ok apmulsusi palaiž mani, a aiz manis vēl viens braucu, tas gan netika kā cilvēks pa 3. jo tā vecene, uzreiz naski ielīda atpakaļ 3. joslā, tiklīdz tiku viņai garām, kaut aŗi vēl jo projām tur nebija neviena ne 1., ne 2. kas viņai traucētu :angry:
Kāds varbūt sāks teikt, nav ko pārkāpt noteikumus utt, tad tie kas tā runā lai paši ievēro un brauc kā noteikumos noteikts ar saviem 100 tuvāk labajai brauktuves malai :! : Un piebildīšu, ka pats cenšos to arī ievērot, ja ir iespējams tad braucu arī pa 1. joslu!

Eoizode Nr.2.
Dubultos piebraucu pie veikala, a tur parkošanās sanāk pret maziņu ne ta parciņu, nu ir tur koki, krūmi un soliņi.
Nu skatos divi iet un pieturās pei trešā vai otrādi, nu karoč pāli, un vienu atstāj uz soliņa, un abi aizstreipuļo. Ieejeu veikalā, sapērkos - tur arī bija viens kadrs - tēvs un bija tam līdzi arī dēls. Krievu valodā runājošie, ja dēls bēl bija ok saģērbies, tad tēvs gan...ghmmm... protams treniņbikses (strīpas neskaitīju), kājās kurpes, un mugurē krekls, kurš nav aizpogāts, nu un gaita vienkārši izcila... ](*,)
Izeju no veikala, iekāpju auto, a priekšā man tas parciņš - nu ko tas atstātājs tur vēl jo projām sēž, tad vēl kkādi planē, viens nokārtojas pie koka kamēr es zvanu uz 112. Jā, zvanu uz 112, pajautāju par iereibušu cilvēku savākšanu, sākumā savienoja ar Rīgas pliciju un tad ar jūrmalas, tas viss notika ātri. Tur pajautāju vai savāc iereibušus civlvēkus, pasaku kur, šis pasaka ka paskatīsies. NU ko gadu un skatos, kas būs - pagāja 1 min un land rovers klāt, divi poliči aiziet pie sagurušā - kko parunājas, šis pat piecelties nevar, nu ko paņēma un savāca.
Ciest nevaru, ka tādās vietās vazājas dzērāji vai aizņem soliņus, kur varbūt es labprāt pasēdētu.
Pie tam, no tā parka uz abām pusēm ir iela, un tas iereibušais nu evarētu normāli viņu pāriet. Un hvz kas viņam būs prātā, iereibušam, nav ko apdraudēt sevi un citus.
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt jopciks » 2007/Aug/21, 11:18

vakar pats nolaidu lažu- aiz koka "Dodiet ceļu" neredzēju :oops:
Gandrīz A6 sakontaktēju, bet labs, kas labi beidzas.
jopciks
 
Atbildes: 114
Pievienojies: 2006/Jūl/31, 12:05

Atbildēt androns » 2007/Aug/22, 7:20

Vakar uz dzirnavu ielas (no Baznīcas ielas sākot) viens urlāts izcēlās.
Atceramies, ka RD SATDEP izdomāja, ka tur automašīnas ir jānovieto nevis skujiņā, bet paralēli brauktuvei, lai uzlabotu plūsmu. Lieki piebilst, ka ĻOTI daudzi vēl joprojām brauc 2 joslās, nevis 3, kā to tagad atļauj brīvā brauktuves daļa.
Nu es tagad skatos, ka pa labo malu var izspraukties - es spraucos garām (pa ļoti šauru 3. joslu). Pabraucu garām vienam e39 bumbierim, bet priekšā busiņš, kam garām netiek.
Bumers sāk kaut ko baigi tuvu braukt, piebrauc blakus,'paskatos - kaut kāds stulbs urla sāk kaut ko plātīties bumerī - es šamam ar pirktiem parādu, ka 3 joslas ir - bet nu urls ir pietiekamu stulbs jau defaultā, lai neko tādu nesaprastu ...
Pie skolas ielas krustojuma nācās palaist priekšā nievu zaķi ar Evo (jo šama bij iebāzusi purnu manā joslā). Urla arī salecās ar to zaķi ... Un pēc tam enīvej aizbrauca starp joslām ...
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt sarkans » 2007/Aug/22, 11:18

Vincents rakstīja:Tad nu mierīgi dudināju, vēl pāris apsteidzu pa 3. un tad moments - viens dzeltens seats un pa 3. kaut arī 1. un 2. brīvas :angryfire: jau metrus 50 līdz tam auto sāku midžināt, bet nu ņe aļo, kad piebraucu, tad vienkārši sāku taurēt - ZB šitie lēnie pa 3. :angryfire:

Es parasti pa 1. joslu velku visiem garām, tur nezin kāpēc parasti ir briivāks, laikam cilvjiem ir mazvērtiibas kompleksi un pa 1. joslu braukt ir kauns :gargt: :gargt: :gargt:
Lietotāja avatars
sarkans
 
Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

Atbildēt Riibeklis » 2007/Aug/22, 12:33

ja celsh ir brivs un kads brauc pa atrako joslu no sakuma sezham aste midzinam taurejam ja nepalidz apdzenam pa lenako un priekshaa v nk samazinam atrumu un velkamies :)
Lietotāja avatars
Riibeklis
 
Atbildes: 4455
Pievienojies: 2004/Dec/20, 11:11
Atrašanās vieta: Bieriņi
Braucu ar: Zirgu
Dzinējs: 1

Atbildēt Alien » 2007/Aug/22, 12:54

Reizēm palīdz pamidžinot bremžuguņus, bet īpaši slimiem pat nepalīdz kūpoša gumija no bremzēšanas. Visādi pidarasi iedomājas ka viņiem ir priekšroka, ja jau viņč brauc pa priekšu! Jāsāk varbūt vadāt pusķieģeļi līdzi. A to pēdējo reiz vienc centās mest kauko manā virzienā, bet laikam no fizikas neko nerubija, jo uz priekšu huj kauko aizmetīsi! Vēljoprojām ar smaidu atceros kā kantainais mersis izvairījās pa grāvmalām!
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Edds » 2007/Aug/22, 13:26

Es jau esmu pieradis planēt pa Jūrmalaeni no 1-3 joslai un tā visu ceļu, jo visu laiku braucu tur +20-40km/h - kā garīgais un kā finanses ļauj :)
bet vakar kkā paveicās kā ioebraucu 3. joslā tā arī viņā paliku... :)
Lietotāja avatars
Edds
 
Atbildes: 236
Pievienojies: 2007/Jūn/12, 22:39
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava-Viestura prospekts

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi